Anna Vacířová

Anna Vacířová

Mé jméno je Anna Vacířová, a fotografování je můj koníček. V současnosti fotím s Cannonem 400D a Cannonem 28-90 plus nějaké to příslušenství.

Fotogalerie

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7848"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
смотреть полёты на макс 2013 прямо сейчас город без наркотиков екатеринбург http://xxxhall.org/index.php - лукашенко и уралкалий http://www.chengers.net/user/VemLittaimi/ - льготы работающим пенсионерам москвы в каком суде рассматриваются дела о приватизации жилья срочные новости спб на бухарестской http://www.ukrat.ru/index.php?/Nalogovoe-pravo/rabotniki-ip-individualnye-predprinimateli-nalogovaya-sxema.html - налоги с ип по договору подряда http://ripkino.org/user/nonientewly/ - рамзан кадыров а380 попал в турбулентность
Moc děkuji, pochvaly si cením. smiley
...mám rád tvoje fotografie, a nejvíc mě oslovují ty černobílé. Přeji hodně další inspirace a hodně štěstí.
...mám rád tvoje fotografie, a nejvíc mě oslovují ty černobílé. Přeji hodně další inspirace a hodně štěstí.
Děvče je tomu již drahmo dní co jsme se víděli- poprvé a zatím naposled-.Bylo to na Žofíně při všebaráčníckým plesu.Jsem takovej nepořádník, že jsem zahrabal tvojí adresu a proto jsem se neozval jak jsme se domluvili.Nevím jestli ještě máš nějaké fotky, kde se objevuji jako ponocný.Pokud ano, a budeš ochotna mi je poslat, tak tak učiň na adresu:adamevla@seznam.cz.Jo adresu jsem objevil zahrabanou mezi papíry které byly určený k likvidaci.Ahoj Vlastimil Adámek.
Ahoj,za prvé bych chtěla napsat, že máš opravdu moc pěkné fotky a za druhé bych tě chtěla o něco poprosit....studuju na VŠ a mám téma týkající se barandovských skal a stesky, která je zde vytvořena. Včera jsem byla v Praze právě, abych si to vše vyfotila, ale bohužel celý den pršelo a byla poměrně zima, takže z toho focení moc nebylo, ale všimla sem si, že ty máš nějaké fotky právě z této lokality, tak bych tě chtěla požádat, zda-li bys mi třeba nějaké nemohla poskytnout. Nemusíš se bát, je to opravdu jen pro studijní účely. Poslala bych ti přímo mail, ale žádný kontakt jsem tu na tebe nenašla. Byla bych moc vděčná, kdyby si mi pomohla. Děkuji Vendula smiley
Ráda bych znala vaše názory a proto prosím o hlasování v této anketě. Pokud máte na srdci nějaké postřehy, kritiku či snad dokonce pochvalu tak neváhejte napsat do Knihy návštěv.

Které album se líbí nejvíce?

Lidé (7 | 50%)
Kytičky (1 | 7%)
Panorama (0 | 0%)
Černobílé (2 | 14%)
Upravené (1 | 7%)
Procházky (1 | 7%)
jiné (2 | 15%)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Copyright ©andy.vac@seznam.cz
All rights reserved
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one